LUB

EN

Laminatory Kala Starter

Kala Starter

Podstawowy laminator na zimno w trzech szerokościach: 108, 140 i 160 cm.

Starter jest idealnym laminatorem dla początkujących: producentów reklamy, pracowni fotograficznych, drukarni i innych.

Laminatory Starter charakteryzują się łatwością obsługi a zarazem najwyższą jakością laminowania (laminowanie bez pęcherzy powietrza, marszczenia i zagniatania , przekaszania wydruków). Może je obsługiwać nawet nieprzeszkolona osoba, która nie ma doświadczenia w laminowaniu. Konstrukcja laminatora skompensuje błędy operatora, tak że zalaminowane prace będą wyglądały perfekcyjnie. Urządzenie doskonale sprawdza się w nowo powstających pracowniach drukarskich z jednym ploterem drukujących i np. ploterem tnącym.

Laminatory STARTER — krok przed konkurencją

Kala Starter to jedyny laminator na rynku w tej cenie, który posiada perfekcyjnie rozwiązany system docisku wałków laminujących. Konstrukcja wałków gwarantuje idealne rozłożenie nacisku, dzięki czemu unikamy marszczenia, przekoszeń oraz pęcherzy powierza na zalaminowanych pracach bądź na naklejonych wydrukach na płyty. Dodatkowo operator ma cały czas kontrolę nad siłą docisku. Jest ona sygnalizowana odpowiednim kolorem lampki znajdującej się na panelu sterującym maszyny. Dobór siły docisku zależy od typu pracy, zastosowanych materiałów do druku i laminowania oraz ich szerokości. System sygnalizacji siły docisku pozwala perfekcyjnie kontrolować proces laminowania na najróżniejszych materiałach i aplikacjach.

Specyfikacja laminatorów Kala Starter - pdf

Laminatory KALA

To profesjonalne urządzenia, najwyższej jakości. Dostępne o max szerokości laminowania 2,1m. Przeznaczone są o zabezpieczania wydruków oraz nadawania im estetycznego, niepowtarzalnego wyglądu. Dodatkową funkcją tych urządzeń jest możliwość naklejania wydruków bądź folii montażowych na grube, sztywne powierzchnie (max 50 mm grubości)Wszystkie modele laminatorów Kala (Mistral, Sirocco, Atlantic oraz Baltic) zaprojektowane są do obsługi wysokonakładowych zleceń.

Adres biura

ul. Polanowicka 69
51-180 Wrocław

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
08:00 - 16:00

Informacje kontaktowe

Tel: 71 373 59 39
E-mail: zinart@zinart.pl