LUB

EN

Recepturowanie i mieszanie farb

Zinart - mieszalnia farb graficznych
(akredytowana przez najwyższe standardy Sun Chemical)

Recepturuje i wykonuje farby według papierowych i cyfrowych katalogów PANTONE oraz HKS / IKUNA i w oparciu o wszystkie inne znane w branży katalogi barw lub według dostarczonych wzorów przeznaczone dla technologii druku offsetowego konwencjonalnego oraz UV i druku flexo UV.

Posiada możliwość komunikacji i recepturowania w oparciu o najnowszą technologię wzorca elektronicznego umieszczonego w chmurze – Pantone LIVE.

W toku produkcji stosowane jest najnowocześniejsze oprogramowanie do recepturowania farb Ink Formulation 6.

Najnowocześniejszy sprzęt, regularnie certyfikowane spektrofotometry X-rite oraz wagi o zróżnicowanej dokładności, Orange Proofer-y, RK-PRINT-y, liczne mieszałki raklowo-rozcierowe i wibracyjne, myjki i automatyczne i zamykarki puszek, kabiny ze światłem dziennym oraz bardzo wysoki stopień automatyzacji i czystości produkcji zapewniają najwyższą jakość produkcji.

Dla produkcji farb o niskiej migracji oraz farb o neutralnym zapachu posiada specjalnie oddzielne pomieszczenie z wyodrębnionym sprzętem oraz wyposażeniem i magazynem surowcowym.

Posiada urządzenia do napełniania wykonanych farb w kartridże.

Składniki farb graficznych jak bazy pigmentowe, spoiwa i substancje pomocnicze pochodzą od ich producenta Sun Chemical z fabryk na terenie Niemiec, Hiszpanii i Holandii.

Przyjmuje zamówienia wyłącznie w formie pisemnej, z podaniem lub dostarczeniem dedykowanego podłoża drukowego oraz wymaganych odporności i innych oczekiwań zamawiającego.

Cechy wyróżniające:

Adres biura

ul. Polanowicka 69
51-180 Wrocław

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
08:00 - 16:00

Informacje kontaktowe

Tel: 71 373 59 39
E-mail: zinart@zinart.pl